Afspraak maken

 

Voor het maken van een afspraak bij de Fysiotherapeut en Cesartherapeut heeft u geen verwijsbrief nodig. Voor Ergotherapie heeft u wel een verwijsbrief nodig van uw arts of specialist. Wij verzoeken u de eerste behandeling het volgende mee te nemen:

- uw zorgverzekeringpas

- geldig identiteitsbewijs

- eventueel de verwijsbrief van uw arts.

 

Omdat wij de telefoon niet opnemen wanneer wij een cliƫnt in behandeling hebben, kan het zijn dat wij u niet meteen te woord kunnen staan. Spreek bij geen gehoor de voicemail in en vermeld duidelijk uw naam en telefoonnummer. Wij bellen u dan zo spoedig mogelijk terug!

Contactgegevens

 

Robbie Huijnen: 06 - 12 28 63 20

E-mail: robbie@therapiehelmond.nl

 

Alex van Gorp: 06 - 10 40 21 65

E-mail: alex@therapiehelmond.nl

 

Jacomijn Kok: 06 - 18 28 01 76

E-mail: jacomijn@therapiehelmond.nl

 

Michelle Janssen: 06 - 46 24 63 82

E-mail: michelle@therapiehelmond.nl

 

Loes van Gemert: 06 - 47 02 70 65

E-mail: loes@therapiehelmond.nl

 

Manouk van Bussel: 06 - 54 93 84 02

E-mail: manouk@therapiehelmond.nl

Robbie Huijnen Fysiotherapie, Ergotherapie & Cesartherapie | Molenstraat 123 | 5701 KB Helmond | Tel: +31 (0)6 - 12 28 63 20 | E-mail: Fysiotherapie Robbie Huijnen